Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Antiburkolók Creative Commons License 2018-07-01 20:12:26 9

Ha Ignácznak (úrnak nem nevezném) nem feleltünk volna meg, akkor nem ad árajánlatot, időpontot és nem fogunk az üzlet megkötésére kezet.... No comment erről az emberről...

Előzmény:
Varek1 Creative Commons License 2018-07-01 15:51:30 8

Az Ignác úrnak lehetséges, hogy ti nem feleltetek meg.

 Remélhetőleg előleget nem adtatok neki.

 

 Balázs úr ?

 Csúnyán dolgozott ?  Ha igen,  az általában az első nap alatt kiderül, ilyenkor van lehetőség az elküldésre. Itt még szerencse , hogy elhúzta a munkát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!