Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pajaci Creative Commons License 2018-06-26 19:28:37 3773

A zár fém részeibe lesz valahova beütve valami jelzés. Ha nincs lefestve...

Csinálj még fotókat, úgy könnyebb lesz.

Előzmény:
csobolade84 Creative Commons License 2018-06-26 19:24:29 3772

Akárhogy nézem, sajnos más nincs rá írva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!