Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

HAJÓS ATTILA Creative Commons License 2019-12-03 18:52:55 2318

Üdv mindenkinek !

 

Csak gyári  szövetbetétes  ékszíjat szabad feltenni ,  1 000 km alatt ,  nekem megette  a hagyományos kivitelt .

Attila

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2018-06-22 13:45:07 2131

Nem lett a legszebb bocs,de a lényeg rajta van!Okulásképp a szíjvásárlásra tettem közzé!Ma megrendeltem a gyári szíjjakat!Már ideje!Szép napot,sziasztok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!