|
|
|
|
 |
madar86
2018-06-23 05:13:35
|
22607
|
Sokan irjak pontatlan :-( itt jo...nem tudom ugyan ott merik e a homersekletet vele....
Kikelt az elso csibe....egynappal elobb jott a kelletenel. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-06-19 20:43:49
|
22606
|
Nem, az eBaynál a szállítás ingyenes, csak sokat kell várni. Ezen kívül van még egy csomó ingyenes szállítás. A magyar viszont eladók is Kínából vesznek és adnak el szemérmetlen profittal, bődületes szállítási költséggel. Nekem nem lehet olyan sürgős, hogy más pénztárcáját tömjem. :-) |
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-06-19 07:14:54
|
22605
|
Ellenoriztem es ez pontos :-) tudom,de surgos volt es lattam neten olcsobban,de szallitassal....ugyan annyi :-(
Ugy utalom mikor a kiszallitas tobbe van mint ami vesz az ember... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|