Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2018-06-23 05:13:35 22607

Sokan irjak pontatlan :-( itt jo...nem tudom ugyan ott merik e a homersekletet vele....

 

Kikelt az elso csibe....egynappal elobb jott a kelletenel.

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2018-06-19 20:43:49 22606

Nem, az eBaynál a szállítás ingyenes, csak sokat kell várni. Ezen kívül van még egy csomó ingyenes szállítás. A magyar viszont eladók is Kínából vesznek és adnak el szemérmetlen profittal, bődületes szállítási költséggel. Nekem nem lehet olyan sürgős, hogy más pénztárcáját tömjem. :-) 

Előzmény:
madar86 Creative Commons License 2018-06-19 07:14:54 22605

Ellenoriztem es ez pontos :-) tudom,de surgos volt es lattam neten olcsobban,de szallitassal....ugyan annyi :-(

Ugy utalom mikor a kiszallitas tobbe van mint ami vesz az ember...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!