Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-06-19 20:43:49 22606

Nem, az eBaynál a szállítás ingyenes, csak sokat kell várni. Ezen kívül van még egy csomó ingyenes szállítás. A magyar viszont eladók is Kínából vesznek és adnak el szemérmetlen profittal, bődületes szállítási költséggel. Nekem nem lehet olyan sürgős, hogy más pénztárcáját tömjem. :-) 

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-06-19 07:14:54 22605

Ellenoriztem es ez pontos :-) tudom,de surgos volt es lattam neten olcsobban,de szallitassal....ugyan annyi :-(

Ugy utalom mikor a kiszallitas tobbe van mint ami vesz az ember...

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-06-19 04:57:42 22604

Jól átvertek! A kínaiaktól esetleg egy ezres, szállítással. Tiéd is kinai, pontatlan, de legalább drága. Ellenőrizd, mert egy sem pontos, attól tartok, sült madarak lesznek!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!