Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Akela85 Creative Commons License 2018-06-20 14:34:59 2128

Szia!

 

Nekem kb 2 hónapja van meg a 2006-os 2.2-es X-trailem.

 

"168.000km"-el vettem külföldről.

 

Ami eddig előjött: stab pálcák cseréje, ~20.000Ft+munkadíj két hátsó lengéscsillapító: Monroe, a garnitúra 66.000Ft+munkadíj+ 12.000 a porvédő gumiharang garnitúra.

Van egy elég komoly unix és egyéb alkatrész kedvezményem, ezek az árak azzal vannak. csak a lengéscsillapítók 100.000Ft teli árban.

 

Fogyasztás tekintetében legutóbb 500km-en számolva 8,6L/100km-re jöttem ki.

 

Dinamikus, jól gyorsul...

 

Én nagyon megszerettem!

 

dela65 Creative Commons License 2018-06-19 12:57:34 2125

Szia!

Én is ilyeneket olvasgattam, aztán vettem egyet. Nagyon tetszik, jól megy, nem vészes a fogyasztása. Országúton és könnyű terepen is jó vele autózni. Kényes az üzemanyag minőségére (leírásokból tudom), az üzemanyagellátó rendszer költségesen javítható, kettőstömegű és kuplung együtt kb. 300.000,- Ft-ba fájhat, de szerencsére nekem ezek még nem jöttek elő 210 e km-ig.

 

https://www.vezess.hu/ujauto-teszt/2005/04/08/teszt-nissan-x-trail-22-dci-sport-kalandvagyo/

https://totalcar.hu/tesztek/2012/09/26/nissan_xtrail/

http://hvg.hu/cegauto/20061221_nissan_xtrail_columbia_teszt

 

A hozzászólás:
most321 Creative Commons License 2018-06-19 06:18:18 2124

Jo napot mindenkinek.Fiam nak meg tettszett egy Nissan X -trail 2,2 dci -terepjaro  szerü- sajnos nem ismert auto fajta a csalad körében.Szeretnék informáciot az autorol.Nagyon szépen köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!