|
|
|
|
 |
Akela85
2018-06-20 14:34:59
|
2128
|
Szia!
Nekem kb 2 hónapja van meg a 2006-os 2.2-es X-trailem.
"168.000km"-el vettem külföldről.
Ami eddig előjött: stab pálcák cseréje, ~20.000Ft+munkadíj két hátsó lengéscsillapító: Monroe, a garnitúra 66.000Ft+munkadíj+ 12.000 a porvédő gumiharang garnitúra.
Van egy elég komoly unix és egyéb alkatrész kedvezményem, ezek az árak azzal vannak. csak a lengéscsillapítók 100.000Ft teli árban.
Fogyasztás tekintetében legutóbb 500km-en számolva 8,6L/100km-re jöttem ki.
Dinamikus, jól gyorsul...
Én nagyon megszerettem!
|
|
A hozzászólás:
 |
most321
2018-06-19 06:18:18
|
2124
|
Jo napot mindenkinek.Fiam nak meg tettszett egy Nissan X -trail 2,2 dci -terepjaro szerü- sajnos nem ismert auto fajta a csalad körében.Szeretnék informáciot az autorol.Nagyon szépen köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|