|
|
|
|
 |
madar86
2018-06-19 07:14:54
|
22605
|
Ellenoriztem es ez pontos :-) tudom,de surgos volt es lattam neten olcsobban,de szallitassal....ugyan annyi :-(
Ugy utalom mikor a kiszallitas tobbe van mint ami vesz az ember... |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-06-19 04:57:42
|
22604
|
Jól átvertek! A kínaiaktól esetleg egy ezres, szállítással. Tiéd is kinai, pontatlan, de legalább drága. Ellenőrizd, mert egy sem pontos, attól tartok, sült madarak lesznek!
|
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-06-18 20:30:02
|
22597
|
Ennek elegpontos a homeroje.
3600 volt itt uzletben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|