|
|
|
|
 |
dela65
2018-06-19 13:09:00
|
2126
|
Szia!
Nekem két autómban is eltörtek a hátra menő vezetékek a sok ajtónyitogatástól, újra kellett vezetékeltetnem az 5. ajtóig. Csatlakozók szétcsúszását én még nem tapasztaltam. |
|
A hozzászólás:
 |
Akela85
2018-06-16 08:44:33
|
2123
|
Sziasztok!
A csomagtér ajtót nem zárja a központi zár, és az ablaktörlő sem működik, de még a rendszámtábla világítás sem.
Olyan mintha a komplett ajtón lévő elektronikák nem kapnának áramot.
Találtam a neten egy szerelésit ami szerint 3 helyen van "csatlakozási" pont elölről hátrafelé, és arra gyanakszom, hogy valahol szét lehet csúszva a csati.
Tudjátok hogy hol megy a kábelköteg, és hogy lehet a legegyszerűbben hozzáférni?
válaszotokat előre is köszönöm!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|