Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

dela65 Creative Commons License 2018-06-19 13:09:00 2126

Szia!

Nekem két autómban is eltörtek a hátra menő vezetékek a sok ajtónyitogatástól, újra kellett vezetékeltetnem az 5. ajtóig. Csatlakozók szétcsúszását én még nem tapasztaltam. 

A hozzászólás:
Akela85 Creative Commons License 2018-06-16 08:44:33 2123

Sziasztok!

 

A csomagtér ajtót nem zárja a központi zár, és az ablaktörlő sem működik, de még a rendszámtábla világítás sem.

 

Olyan mintha a komplett ajtón lévő elektronikák nem kapnának áramot.

 

Találtam a neten egy szerelésit ami szerint 3 helyen van "csatlakozási" pont elölről hátrafelé, és arra gyanakszom, hogy valahol szét lehet csúszva a csati.

 

 

Tudjátok hogy hol megy a kábelköteg, és hogy lehet a legegyszerűbben hozzáférni?

 

 

válaszotokat előre is köszönöm!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!