Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2018-06-09 09:31:40 3761

Ha találnál is,

 

- ami nem valószínű ezekkel az igényekkel -, akkor

 

1., Elszörnyülködnél, hogy mennyibe kerül és ez mekkora rablás már,

2., Akkor sem lenne jó sosem, mert beépített állapotban a Te kérésedet nem leht hibátlanul megcsinálni.

Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2018-06-07 14:57:35 3760

Létezik még olyan cég/asztalos, ami/aki faablak felújítással foglalkozik?

Nekem Debrecen környéki kellene, de kb. semmi találat a barátomnál, mindenkiről kiderül, hogy tulajdonképpen csak üveget cserélne vagy szigetelést rakna be. Nekem meg elég mélyen le kellene csiszolni, aztán lehetőleg fújni. (Egyet ecsettel festettek, nagyon nem ugyanaz.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!