Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-06-09 19:49:49 22595

Várom az eredményt, szurkolok!

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-06-08 21:07:32 22594

Most jol uzemel szerintem minden.

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-06-08 19:04:20 22593

Ha a ventilàtor nem kever hanem hűt, az nagy hiba. Légmozgást kell előidézni nem orkànt. Kisfordulatszámu cuccot kell alkalmazni, minél nagyobb lapáttal. Én 12 V-os pc ventit 5 V-al üzemeltetem, bőven elég.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!