Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2018-06-08 21:07:32 22594

Most jol uzemel szerintem minden.

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2018-06-08 19:04:20 22593

Ha a ventilàtor nem kever hanem hűt, az nagy hiba. Légmozgást kell előidézni nem orkànt. Kisfordulatszámu cuccot kell alkalmazni, minél nagyobb lapáttal. Én 12 V-os pc ventit 5 V-al üzemeltetem, bőven elég.

Előzmény:
madar86 Creative Commons License 2018-06-08 08:50:19 22592

Kutyaszor? Azt sem tudom hova tenyem :-( nyirjuk a pulikat van egy zsak egy kutyan.

 

 

Forgataskor elejtettem egy tojast :-( eltort egy masikat :-( egyikben lett volna csibe...

Sajat tojas,de az eleje mar regi semmi nem ugy jott ossze idoben ahogy kellett volna...mar az erek benne vannak a tojasban. 5. napja vannak bent...sok nem szemes ill regi...ha mar nagy az embrio akkor mar jol akarom csinalni...nem olyan jo a csibenek sem belefulladni :-(

 

Meg is kerult bele ventillator a szelen huvosebbek voltak a tojasok a futo test folott van es felfele fujja a meleget.A doboz szelenel meg lefordul igy mindenutt jo melegek.,de megsem ugy legkevereses mint a tobbi.A tojas fulott ugyan ugy 39.2 van stb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!