Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fifitheone Creative Commons License 2018-06-08 13:16:08 20

Szia engem is érdekelne, hogy milyen típust használsz. Köszönettel,

Előzmény:
Venczel Creative Commons License 2016-09-06 16:59:06 15

Sziasztok! 

 

Nekem üzemel egy ilyen,  pár hónapja.  Nekem olyan van aminél nem kell bacit pótolni és az időnkénti iszaptalanító szippantásra sincs szükség.  Havi költség 1000ft áram

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!