Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fifitheone Creative Commons License 2018-06-08 10:45:01 19

Engem is nagyon érdekelne, hogy melyik cég termékéről van szó, mi most fogunk egyet kiépíteni. Köszönöm

Előzmény:
Kevmarli Creative Commons License 2018-01-17 17:54:01 18

Szia!

 

Biatorbágyon építkezünk, sajnos hiába van csatorna a telek előtt, nem engednek rákötni, mert túlterhelt a szennyvíztelep.

Kérlek írd meg tapasztalataidat a szennyvíztisztítóval kapcsolatban.

Esetleg a márkáját is megadhatod.

 

Köszi

 

Kriszti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!