Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Itokawa Creative Commons License 2018-06-11 13:05:58 2122

Szia,

 

A CD lejátszója nem működik, ezért amikor vettem az autót akkor kicseréltem (az autó 2015/12 2.2. dci). Ha kell, ingyen elvihető, Bp-ről.


(emailem publikus)

A hozzászólás:
ember38 Creative Commons License 2018-06-05 21:13:02 2120

Sziasztok,

2004 - es 2.2 x-trailba tud valaki eladó multimédiát ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!