|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-06-04 18:17:09
|
14882
|
Szia!
Rajtam ne múljon, sok szerencsét! 🤣 |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2018-06-04 16:38:25
|
14881
|
Szevasztok!
Ma végre elhoztuk a fürjtojásokat, holnap berakom őket a keltetőbe. Tegnap bekapcsoltam a műkotlóst, hogy legyen időm behangolni. Meg se néztem mit mutat. Hát reggel látom ám, hogy a kijelző sötét. Teljesen kétségbeestem, mert kontrollhőmérőm van, de páratartalom mérőm nincs. De aztán kiderült, hogy egy látens szőke vagyok. Az én zseniális párom seperc alatt rájött miután a burkolatot két csavarral levette, hogy a kijelző két gombelemmel működik, ami ugye már lemerült. Szóval nem kellett plusz páratartalom mérőt venni, elég volt két gombelem.
Hát kívánjatok nekem szerencsét, mert ha későn is, de sikerül beindítani a fürj projektet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|