Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2018-06-04 18:46:35 14883

Köszi!

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2018-06-04 18:17:09 14882

Szia!

Rajtam ne múljon, sok szerencsét! 🤣

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2018-06-04 16:38:25 14881

Szevasztok!

Ma végre elhoztuk a fürjtojásokat, holnap berakom őket a keltetőbe. Tegnap bekapcsoltam a műkotlóst, hogy legyen időm behangolni. Meg se néztem mit mutat. Hát reggel látom ám, hogy a kijelző sötét. Teljesen kétségbeestem, mert kontrollhőmérőm van, de páratartalom mérőm nincs. De aztán kiderült, hogy egy látens szőke vagyok. Az én zseniális párom seperc alatt rájött miután a burkolatot két csavarral levette, hogy a kijelző két gombelemmel működik, ami ugye már lemerült. Szóval nem kellett plusz páratartalom mérőt venni, elég volt két gombelem.

Hát kívánjatok nekem szerencsét, mert ha későn is, de sikerül beindítani a fürj projektet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!