|
|
|
|
 |
Csepi0322
2018-06-01 06:50:29
|
2118
|
Igen hátsó differenciálműbe
cserèlve olaj,automataváltóba nem tudunk szìvatyuzni is csak kèt litert azt èrtelme nincs osztómüvet nem találjuk😢 de lehet hogy nincs is. |
|
A hozzászólás:
 |
sz
2018-05-31 21:49:12
|
2117
|
Összkerekes egyáltalán? :) |
|
Előzmény:
 |
Csepi0322
2018-05-31 12:08:43
|
2114
|
Sziasztok! A kèrdèsem hozzátok osztomübe 0.38dl olaj csere periódusos 60000km T31 automataváltó difibe cserèltem a váltóval nem tudok max szivattyú val 2liter aminek èrtelme nem sok mivel majd 8liter van benn.Ti tudjátok hol az osztomü az automatán mert mi nem látunk sehol semmilyen osztomüvet.üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|