|
|
|
|
 |
Csepi0322
2018-05-31 21:20:08
|
2116
|
Holazosztoműautomataváltonmertènnemtalálomseholaztaszart |
|
A hozzászólás:
 |
ent2
2018-05-31 13:06:08
|
2115
|
Haesetlegnormálisanfogalmaználhogyértsükismiaszartakarszmondaniakkortalántudunksegíteni. |
|
Előzmény:
 |
Csepi0322
2018-05-31 12:08:43
|
2114
|
Sziasztok! A kèrdèsem hozzátok osztomübe 0.38dl olaj csere periódusos 60000km T31 automataváltó difibe cserèltem a váltóval nem tudok max szivattyú val 2liter aminek èrtelme nem sok mivel majd 8liter van benn.Ti tudjátok hol az osztomü az automatán mert mi nem látunk sehol semmilyen osztomüvet.üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|