Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Csepi0322 Creative Commons License 2018-05-31 21:20:08 2116

Holazosztoműautomataváltonmertènnemtalálomseholaztaszart

A hozzászólás:
ent2 Creative Commons License 2018-05-31 13:06:08 2115

Haesetlegnormálisanfogalmaználhogyértsükismiaszartakarszmondaniakkortalántudunksegíteni.

Előzmény:
Csepi0322 Creative Commons License 2018-05-31 12:08:43 2114

Sziasztok! A kèrdèsem hozzátok osztomübe 0.38dl olaj csere periódusos 60000km T31 automataváltó difibe cserèltem a váltóval nem tudok max szivattyú val 2liter aminek èrtelme nem sok mivel majd 8liter van benn.Ti tudjátok hol az osztomü az automatán mert mi nem látunk sehol semmilyen osztomüvet.üdv 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!