|
|
|
|
 |
MJ_János
2019-01-23 09:19:08
|
22631
|
Helló!
Csak érdeklődének, hogy a kék fény (UV lámpa) miért kell bele, igazából miért UV lámpa kell bele? |
|
A hozzászólás:
 |
traktoros82
2018-05-28 12:57:28
|
22582
|
Üdv mindenkinek!
Tudom, hogy nem hirdetési csoport de talán maradhat. Ha mégsem nyugodtan töröljétek.
Eladó újszerű állapotban egy Mini Max K180-MD keltetőgép. Zoltánfi Tibor munkája. Aki ismeri az tudja milyen a gép. A 180 db tyúktojás valóban bele is fér.
Ára fix 50ezer
Akit érdekel esetleg az jelezze vagy a következő tel.számon lehet érdeklődni. 70/674 6217
Helyileg Pest megye

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|