Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Akela85 Creative Commons License 2018-06-01 10:19:25 2119

szia

 

Nekem a 2006-os 2.2-esem itt olvasták ki.

 

Dinovill Kft

 

Dunakeszin vannak, ha kell előkeresem a névjegyüket és átküldöm az adatokat.

A hozzászólás:
Isti/84 Creative Commons License 2018-05-24 21:16:30 2112

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Van egy 2005-ös 2.2dci x-trail-em. Azzal kezdte, hogy felvillant a kézifék lámpa, majd az abs és az esp. Az elején ez csak hol felvillant, hol eltűnt. Jelenleg állandó és a turbó is elment. Keresnék egy jó villamossági szerelőt Budapest környékén. Akihez hordom nem tud kiolvasni semmit.

Remélem tudtok valakit ajánlani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!