|
|
|
|
 |
Akela85
2018-06-01 10:19:25
|
2119
|
szia
Nekem a 2006-os 2.2-esem itt olvasták ki.
Dinovill Kft
Dunakeszin vannak, ha kell előkeresem a névjegyüket és átküldöm az adatokat. |
|
A hozzászólás:
 |
Isti/84
2018-05-24 21:16:30
|
2112
|
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Van egy 2005-ös 2.2dci x-trail-em. Azzal kezdte, hogy felvillant a kézifék lámpa, majd az abs és az esp. Az elején ez csak hol felvillant, hol eltűnt. Jelenleg állandó és a turbó is elment. Keresnék egy jó villamossági szerelőt Budapest környékén. Akihez hordom nem tud kiolvasni semmit.
Remélem tudtok valakit ajánlani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|