|
|
|
|
 |
L!NT
2018-05-22 06:32:01
|
2109
|
A "baromságot csinálnék" végére inkább egy nagy ? jel illik! |
|
A hozzászólás:
 |
L!NT
2018-05-22 06:30:01
|
2108
|
Üdv!
Egy hibátlan, 90ezret futott Toyota Rav4 MKII 2.0 vvti-ből ülnék át egy T31 2.0dci X-trailbe, a helykínálat, a hosszabb rugóút (softcore terepezés miatt) és a valamennyivel kedvezőbb fogyasztás(bár ez relatív) miatt...
baromságot csinálnék.
A rav4-gyel tényleg semmi gond nincs, csak 2gyerek+2kutya+stb miatt eléggé szűkös.
Esetleg még cserében is benne lennék, ha valakit érdekel.
üdv! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|