Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

L!NT Creative Commons License 2018-05-22 06:32:01 2109

A "baromságot csinálnék" végére inkább egy nagy ? jel illik!

A hozzászólás:
L!NT Creative Commons License 2018-05-22 06:30:01 2108

Üdv!

 

Egy hibátlan, 90ezret futott Toyota Rav4 MKII 2.0 vvti-ből ülnék át egy T31 2.0dci X-trailbe, a helykínálat, a hosszabb rugóút (softcore terepezés miatt) és a valamennyivel kedvezőbb fogyasztás(bár ez relatív) miatt...

baromságot csinálnék.

A rav4-gyel tényleg semmi gond nincs, csak 2gyerek+2kutya+stb miatt eléggé szűkös.

Esetleg még cserében is benne lennék, ha valakit érdekel.

üdv! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!