Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

dela65 Creative Commons License 2018-05-19 22:21:11 2101

Köszönöm a tesztet!

Számomra meglepő, hogy ilyen sok benne marad. Más autó esetében 50 literes tankba tankoltam már 49 litert. Az X-Trail-be legutóbb is csak 46 liter ment. Majd megbarátkozom vele.

A fogyasztásra viszont nem panaszkodom, nekem az átlag nem ment még 7 liter fölé.

A hozzászólás:
harpi3 Creative Commons License 2018-05-18 15:36:01 2100

 Szia!

Egy kis adalék a sárga lámpához! Néhány napja leteszteltem mennyit lehet menni a lámpa felvillanásától számítva! Ez durván 80 km volt majd leállt!!!Ezután tele tankoltam és 55 liter ment bele!Tehát durván 5 liter benne maradt!

 

Előzmény:
harpi3 Creative Commons License 2018-05-03 22:45:41 2093

Ezek ilyenek! Amikor a sárga lámpa elkezd világítani, még 10-12 liter van benne! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!