|
|
|
|
 |
dela65
2018-05-19 22:21:11
|
2101
|
Köszönöm a tesztet!
Számomra meglepő, hogy ilyen sok benne marad. Más autó esetében 50 literes tankba tankoltam már 49 litert. Az X-Trail-be legutóbb is csak 46 liter ment. Majd megbarátkozom vele.
A fogyasztásra viszont nem panaszkodom, nekem az átlag nem ment még 7 liter fölé. |
|
A hozzászólás:
 |
harpi3
2018-05-18 15:36:01
|
2100
|
Szia!
Egy kis adalék a sárga lámpához! Néhány napja leteszteltem mennyit lehet menni a lámpa felvillanásától számítva! Ez durván 80 km volt majd leállt!!!Ezután tele tankoltam és 55 liter ment bele!Tehát durván 5 liter benne maradt!
|
|
Előzmény:
 |
harpi3
2018-05-03 22:45:41
|
2093
|
Ezek ilyenek! Amikor a sárga lámpa elkezd világítani, még 10-12 liter van benne! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|