|
|
|
|
 |
nj
2018-05-20 21:07:16
|
5892
|
"Azért azt nem hinném, hogy zsinórban háromszor is meg lehet nyerni egy 11-es párbajt..."
Pedig meg lehet! :-) |
|
 |
Neeskens
2018-05-18 23:54:18
|
5890
|
"...a spanyol, német és olasz válogatottat is nullára verni nem kis dolog"
A csoportkörre gondolsz? Ott a spanyol és német mellett a szerbek voltak. |
|
A hozzászólás:
 |
nj
2018-05-18 11:29:02
|
5889
|
Hát, igen, a spanyol, német és olasz válogatottat is nullára verni nem kis dolog! De ez a korosztály összesen 1 meccsen kapott csak ki, tavaly októberben Magyarország ellen 1-0-ra, minden más meccset hoztak (az utolsó kettőt csak büntetőkkel).
Azért azt nem hinném, hogy zsinórban háromszor is meg lehet nyerni egy 11-es párbajt, tehát jó lenne gólt szerezni a rendes játékidőben.
Meglátjuk. |
|
Előzmény:
 |
Neeskens
2018-05-18 01:37:35
|
5888
|
A csoportmeccsek után valahogy visszaesett a teljesítmény. Ott 3 meccsen 3 sima győzelem (nem kis csapatok ellen) és 0 kapott gól. Addig a kiesési vonalban 2 meccs alatt egyet sem tudtunk megnyerni és csak 1 gólt szereztünk. Ez kicsit furcsa. Vagy túlságosan és idegesen koncentrálnak a srácok mert a vereség után már nincs több lehetőség, vagy egyszerűen ez jön ki belőlük itt. Mindegy csak hozzuk az utolsó meccset - akár győzelemmel akár büntetőkkel - és sikeres lesz a szereplés. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|