|
|
|
|
 |
Tibbe
2018-05-15 15:57:43
|
39789
|
Honnan tudod, hogy csak reggel eszik nálatok pár falatot? :) Szerintem kétlaki életet él, nem egy ilyen macskáról tudok! :) Egyébként ez bizony egy kis hájacska a hasán. :) |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2018-05-15 14:23:31
|
39788
|
szerintem nem kover, nincs mitol alig eszik par falatot csak reggel jar haza aludni, igy jatszani se tudunk vele :) lehet csak ilyen alkat lesz?

|
|
Előzmény:
 |
Tibbe
2018-05-15 12:19:57
|
39787
|
arra nem gondoltál, hogy egyszerűen kövér? Főleg, ha még túl korán ivartalaníttattad, akkor a hormonháztartása is felborulhatott. Adjál neki kevesebb kalóriát tartalmazó ételt és mozgasd többet, játsszál vele sokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|