Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2018-05-15 15:57:43 39789

Honnan tudod, hogy csak reggel eszik nálatok pár falatot? :) Szerintem kétlaki életet él, nem egy ilyen macskáról tudok! :) Egyébként ez bizony egy kis hájacska a hasán. :)

A hozzászólás:
QQ Creative Commons License 2018-05-15 14:23:31 39788

szerintem nem kover, nincs mitol alig eszik par falatot csak reggel jar haza aludni, igy jatszani se tudunk vele :) lehet csak ilyen alkat lesz?

Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2018-05-15 12:19:57 39787

arra nem gondoltál, hogy egyszerűen kövér?  Főleg, ha még túl korán ivartalaníttattad, akkor a hormonháztartása is felborulhatott. Adjál neki kevesebb kalóriát tartalmazó ételt és mozgasd többet, játsszál vele sokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!