|
|
|
|
 |
QQ
2018-05-15 14:23:31
|
39788
|
szerintem nem kover, nincs mitol alig eszik par falatot csak reggel jar haza aludni, igy jatszani se tudunk vele :) lehet csak ilyen alkat lesz?

|
|
A hozzászólás:
 |
Tibbe
2018-05-15 12:19:57
|
39787
|
arra nem gondoltál, hogy egyszerűen kövér? Főleg, ha még túl korán ivartalaníttattad, akkor a hormonháztartása is felborulhatott. Adjál neki kevesebb kalóriát tartalmazó ételt és mozgasd többet, játsszál vele sokat. |
|
Előzmény:
 |
QQ
2018-05-15 10:34:59
|
39786
|
Ha nem tudnam hogy ivartalanitva volt a cicank azt hinnem vemhes. A hatso laba tovenel megereszkedett a hasa(vagy ugy latszik) es a szor is megnott. Vagy ez olyan kamaszodas jele most jar 9 honap korul.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|