|
|
|
|
 |
van_Persil
2018-05-12 13:41:16
|
3886
|
Olvasd el a használati utasítását: ősztől tavaszig. Magyarul most márnem. Meg a kölyökcsaládok nem isvennék jón€ven, ha bármi idegen szagbekerülne a kaptárba. Akár még leis rabolhatnák őket, tekintve, hogy kevesen vannak. |
|
A hozzászólás:
 |
pete08
2018-05-12 12:22:58
|
3885
|
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat,még esetleg kérdezhetnék?Atkairtásról,varatraz most akác virágzás után jó lenne ?Vagy majd csak akkor kezeljem őket ha már megerősödtek? |
|
Előzmény:
 |
van_Persil
2018-05-11 22:06:13
|
3884
|
Akkor mindhárom pátyolgatása, majd kettö egyesítése, a harmadik meghagyása tartaléknak. Ha öszre megerösödik, akkor áttelelhet, ha nem, akkor menjen a többihez. Próbáld meg felerösíteni, mert -bár furán hangzik- két családdal könnyebb méhészkedni, mint eggyel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|