Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2018-05-12 13:41:16 3886

Olvasd el a használati utasítását: ősztől tavaszig. Magyarul most márnem. Meg a kölyökcsaládok nem isvennék jón€ven, ha bármi idegen szagbekerülne a kaptárba. Akár még leis rabolhatnák őket, tekintve, hogy kevesen vannak.

A hozzászólás:
pete08 Creative Commons License 2018-05-12 12:22:58 3885

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat,még esetleg kérdezhetnék?Atkairtásról,varatraz most akác virágzás után jó lenne ?Vagy majd csak akkor kezeljem őket ha már megerősödtek?

Előzmény:
van_Persil Creative Commons License 2018-05-11 22:06:13 3884

Akkor mindhárom pátyolgatása, majd kettö egyesítése, a harmadik meghagyása tartaléknak. Ha öszre megerösödik, akkor áttelelhet, ha nem, akkor menjen a többihez. Próbáld meg felerösíteni, mert -bár furán hangzik- két családdal könnyebb méhészkedni, mint eggyel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!