Keresés

Részletes keresés

pete08 Creative Commons License 2018-05-12 12:22:58 3885

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat,még esetleg kérdezhetnék?Atkairtásról,varatraz most akác virágzás után jó lenne ?Vagy majd csak akkor kezeljem őket ha már megerősödtek?

A hozzászólás:
van_Persil Creative Commons License 2018-05-11 22:06:13 3884

Akkor mindhárom pátyolgatása, majd kettö egyesítése, a harmadik meghagyása tartaléknak. Ha öszre megerösödik, akkor áttelelhet, ha nem, akkor menjen a többihez. Próbáld meg felerösíteni, mert -bár furán hangzik- két családdal könnyebb méhészkedni, mint eggyel.

Előzmény:
pete08 Creative Commons License 2018-05-11 22:00:47 3883

Sajna csak ez az egy családom van volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!