|
|
|
|
 |
pete08
2018-05-11 21:07:24
|
3881
|
Helló!Igen jól érted,én kettőt akartam,de nem akartam hülyeséget írni,gondolom télre már eléggé megerősödnek?Köszönöm szépen a segítségedet!!! |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2018-05-11 21:01:45
|
3880
|
Csinálj három kölyökcsaládot (ha jól értem, hogy három kereten van bölcsö) leszükített kijárókkal, egyenletesen elosztott fias keretekkel, mézes és virágporos keretekkel. Az egyiket hagyd az eredeti kaptárban, a másik kettöt másik kaptárba. |
|
Előzmény:
 |
pete08
2018-05-11 19:59:22
|
3879
|
Helló!Élég új vagyok még a méhészkedésbe,nem tudom tudna nekem valaki segíteni,tegnap kirajzott egy méhcsaládom kb fele,és ami bent maradt méhekkel mit lehetne csinálnom?10 kereten vannak NB (16-keretes) ,3-kereten van anyabölcső a középtájon 4-db. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|