Keresés

Részletes keresés

pete08 Creative Commons License 2018-05-11 21:07:24 3881

Helló!Igen jól érted,én kettőt akartam,de nem akartam hülyeséget írni,gondolom télre már eléggé megerősödnek?Köszönöm szépen a segítségedet!!!

A hozzászólás:
van_Persil Creative Commons License 2018-05-11 21:01:45 3880

Csinálj három kölyökcsaládot (ha jól értem, hogy három kereten van bölcsö) leszükített kijárókkal, egyenletesen elosztott fias keretekkel, mézes és virágporos keretekkel. Az egyiket hagyd az eredeti kaptárban, a másik kettöt másik kaptárba.

Előzmény:
pete08 Creative Commons License 2018-05-11 19:59:22 3879

Helló!Élég új vagyok még a méhészkedésbe,nem tudom tudna nekem valaki segíteni,tegnap kirajzott egy méhcsaládom kb fele,és ami bent maradt méhekkel mit lehetne csinálnom?10 kereten vannak NB (16-keretes) ,3-kereten van anyabölcső a középtájon 4-db.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!