Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dombinori Creative Commons License 2018-05-10 15:20:22 24369

Vágd le...persze egy ideig nem néz ki jól, de pár hónap alatt vissza fog nőni.

Ha nem tudod kibontani, vagy nem vágod le, akkor egyre nagyobb csomó fog keletkezni.

Előzmény:
Ildi0000 Creative Commons License 2018-05-09 12:45:33 24368

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Van egy 1 éves kandúr maine coon cicám. Elég jól viseli a fésülést a testén, szépen karban van tartva a szőre. Na de a farkában összeállt a szőr, de nagyon durván. Egyszerűen nem tudom szétszedni. Elkezdtem fésűlni és egy csomó szőr kijött, de az összeállt rész persze nem. Megmostam, az sem használt. Most baromira el vagyok keseredve, mert a gyönyörű lompos farkát kétségbeesésemben tönkre tettem. Félek, hogy nem nő már ott ki a szőr. Kérlek segítsetek, hogy ezt a filcszerűen össszetapadt maradék szőrt, hogy tudnám helyrehozni? Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!