|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
dombinori
2018-05-10 15:20:22
|
24369
|
Vágd le...persze egy ideig nem néz ki jól, de pár hónap alatt vissza fog nőni.
Ha nem tudod kibontani, vagy nem vágod le, akkor egyre nagyobb csomó fog keletkezni. |
|
Előzmény:
 |
Ildi0000
2018-05-09 12:45:33
|
24368
|
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Van egy 1 éves kandúr maine coon cicám. Elég jól viseli a fésülést a testén, szépen karban van tartva a szőre. Na de a farkában összeállt a szőr, de nagyon durván. Egyszerűen nem tudom szétszedni. Elkezdtem fésűlni és egy csomó szőr kijött, de az összeállt rész persze nem. Megmostam, az sem használt. Most baromira el vagyok keseredve, mert a gyönyörű lompos farkát kétségbeesésemben tönkre tettem. Félek, hogy nem nő már ott ki a szőr. Kérlek segítsetek, hogy ezt a filcszerűen össszetapadt maradék szőrt, hogy tudnám helyrehozni? Köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|