|
|
|
|
 |
zsigusz83
2018-05-10 11:50:55
|
28900
|
Szia
Nem vagyok ablakos, de lajikusként:
Nézd meg alul azt a 3 zsanért utánna nézz meg egy bukó nyíló ablak zsanérjait (biztos van otthon ilyen ablakod) hogyan és hol helyezkednek el a zsanérok, ha ez meg van, nem lesz több kérdésed és kérsz ajánlatot egy új ide való ablakról ;) |
|
A hozzászólás:
 |
bupsam
2018-05-10 10:14:29
|
28899
|
Sziasztok! Van egy kis problémám, és a segítségeteket szeretném kérni. A lakásunknak van egy erkélye, ami be lett építve. A műanyag ablak csak bukóra nyílik. Mivel ez a tetőtér, és nyáron elég meleg van, szeretnénk klímát beépíteni. A klímás azt mondta, hogy az erkélyre is nyugodtan mehet a kültéri, ha meg tudom oldani, hogy ne csak bukóra, hanem nyílóra is lehessen nyitni az ablakot. A kérdésem az lenne, hogy át lehet-e alakíttatni az ablakot, hogy bukó/nyíló legyen, vagy egy teljesen új ablakot kellene oda szereltetnem. A válaszokat és a konstruktív hozzászólásokat köszönöm. Üdv, Tamás
Így néz ki most az ablak:
http://keptarhely.eu/view.php?file=20180510v00nzil1j.jpeg
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|