|
|
|
|
 |
Tibbe
2018-05-08 10:51:01
|
39785
|
Én vittem macskát nyaralni, tő mellé, faházba. Egy darab háló sem volt sehol. Jött velünk mindenhova, horgászni a partra, ha autóval mentünk, félreálltunk, ő is pisilt, majd visszaült a kocsiba. Akkoriban eszembe sem jutott, hogy óvnom kéne valamitól. Nem volt hám, póráz. Mi voltunk (gyerekekkel) és a szeretet. Lehet, hogy ez már manapság nem működik?
Ha otthon kellett hagyni, kellő mennyiségű száraztáp és sok víz, alom volt elhelyezve, napokig semmi baja nem volt, nem hiányoztunk neki. Ásítva várt! ) |
|
A hozzászólás:
 |
C2G
2018-05-08 10:23:56
|
39784
|
Macskapanzióba nem szeretnénk adni a cicát, mi őt is vinnénk nyaralni.
Igen, én is arra gondoltam, hogy vannak olyanok, akiknek van cicabiztos nyaralójuk, és kiadják nyáron valamikor.
Gondoltam hátha valaki ismer ilyen embert. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|