Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2018-05-08 10:51:01 39785

Én vittem macskát nyaralni, tő mellé, faházba. Egy darab háló sem volt sehol. Jött velünk mindenhova, horgászni a partra, ha autóval mentünk, félreálltunk, ő is pisilt, majd visszaült a kocsiba. Akkoriban eszembe sem jutott, hogy óvnom kéne valamitól. Nem volt hám, póráz. Mi voltunk (gyerekekkel) és a szeretet. Lehet, hogy ez már manapság nem működik?

Ha otthon kellett hagyni, kellő mennyiségű száraztáp és sok víz, alom volt elhelyezve, napokig semmi baja nem volt, nem hiányoztunk neki. Ásítva várt! )

A hozzászólás:
C2G Creative Commons License 2018-05-08 10:23:56 39784

Macskapanzióba nem szeretnénk adni a cicát, mi őt is vinnénk nyaralni.

Igen, én is arra gondoltam, hogy vannak olyanok, akiknek van cicabiztos nyaralójuk, és kiadják nyáron valamikor.

Gondoltam hátha valaki ismer ilyen embert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!