|
|
|
|
 |
sickamic
2018-05-07 21:03:43
|
39783
|
Macskaháló a macskás lakásokban van csak.
Próbálj meg cicagazdikkal cserélni. |
|
A hozzászólás:
 |
C2G
2018-05-07 15:19:09
|
39781
|
Sziasztok cicások!
Van egy egy éves kandúrunk, akivel szeretnénk majd nyáron valahova elmenni nyaralni. Viszont hiába keresgélek olyan szállást, ahova be lehet vinni kisállatot, mert ez nekem nem elég. Én olyan szállást szeretnék, ahol tudom, hogy biztonságban van a cica (macskaháló stb.)
Vajon létezik ilyen szállás (akár nyaraló)? Tudna valaki ilyen helyet javasolni?
Sokat keresgéltem a neten, de az az érzésem, hogy egyedül vagyok ezzel a problémával. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|