Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-05-06 11:31:34 6271

Csak nem kis kecsked van? :-)

Előzmény:
Mooni Creative Commons License 2018-05-04 12:06:45 6269

Nagyon aranyosak. :)

Nem vagyok telefonfüggő és facebook függő típus.

Mi is csökkentettük a kecske létszámot, a baromfit növeltük, a néma kacsa állományt szinten tartjuk, 1 gácsér 5 tojó, bár tavaly 4 fészekalj kelt ki, de annyira nincs szükségünk.

Off: Van bóbitás, rózsástarajú, egyenes taréjú kiscsirkénk, fehér, fekete, kendermagos, barna is lesz, ha minden igaz, jelenleg 24 db kispipi van. 

On: a kacsák most kezdenek fészkelni.

ill. van két libamamánk, még mindig tojnak, bár gúnár nincs, de finom a liba tojás. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!