Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Sanya_ Creative Commons License 2018-05-05 18:32:11 2096

Gondolom az Infinity-knek tartogatják az ülésmemóriát. A miénkben is (2017-es 2.5 benzin) elektromos az ülés, memória nélkül. Szerencsére ugyanazok a beállítások jók mindkettőnknek, így nem akkora probléma a memória hiánya.

 

A hozzászólás:
NB Forsz Creative Commons License 2018-05-05 10:43:45 2095

Sziasztok.Érdekelne, hogy lehet e egy 2018-as x-trail 2.0 dci xtronic 4*4 es tekna autóban vezetőülés memóriát rakni.

Az ülésnek mindene elektromos, így nem is értem miért hagyták ki. Biztosan a következő ráncfelvarrásra tartogatják. Ha lehet akkor hól. A válaszokat köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!