|
|
|
|
 |
Sanya_
2018-05-05 18:32:11
|
2096
|
Gondolom az Infinity-knek tartogatják az ülésmemóriát. A miénkben is (2017-es 2.5 benzin) elektromos az ülés, memória nélkül. Szerencsére ugyanazok a beállítások jók mindkettőnknek, így nem akkora probléma a memória hiánya.
|
|
A hozzászólás:
 |
NB Forsz
2018-05-05 10:43:45
|
2095
|
Sziasztok.Érdekelne, hogy lehet e egy 2018-as x-trail 2.0 dci xtronic 4*4 es tekna autóban vezetőülés memóriát rakni.
Az ülésnek mindene elektromos, így nem is értem miért hagyták ki. Biztosan a következő ráncfelvarrásra tartogatják. Ha lehet akkor hól. A válaszokat köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|