|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-05-05 10:30:59
|
14870
|
Nekem legyen mondva! |
|
A hozzászólás:
 |
kildus002
2018-05-04 21:56:45
|
14869
|
Meg fogja csinálni, azt azért szégyellik, ha az asszony csinálja a barkácsmunkát. :D |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2018-05-04 07:16:43
|
14868
|
Okos!
Úgy látszik, egy srófra jár az agyunk, én a tyúkok ülőfáját kezdtem ma reggel hangosan tervezgetni, hogy hogyan és miből fogom csinálni, erre a "Főmorgós" bejelentette, hogy a hét végén majd ő megcsinálja. Hát kíváncsi leszek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|