Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-05-04 16:51:13 6270

Majd nevel kiskacsat :-) a liba

En is kiskecsket akartam,de kaptunk egy baranyt a feheret...aztan mindig kiabalt magaba jott utannam mindenhova aztan vettem a ket fekete rackat :-) ebben az evben meg kaptam cumis baranyt 1 - 2 orasat :-) hat eleg volt felnevelni megetettem elotte ugye melegiteni a tejet stb fel ora elment na lefekudtek aludni be is takartam oket mikor mar epp aludtam volna elkezd begetni megint :-( :-D kezdhettem az egeszet elorol...

 

Gyuri

Bari

Vannak meg tobben is.

 

Vettem kitojt tyukot is :-) azokkal is kiserletezek... tojnak is.

Előzmény:
Mooni Creative Commons License 2018-05-04 12:06:45 6269

Nagyon aranyosak. :)

Nem vagyok telefonfüggő és facebook függő típus.

Mi is csökkentettük a kecske létszámot, a baromfit növeltük, a néma kacsa állományt szinten tartjuk, 1 gácsér 5 tojó, bár tavaly 4 fészekalj kelt ki, de annyira nincs szükségünk.

Off: Van bóbitás, rózsástarajú, egyenes taréjú kiscsirkénk, fehér, fekete, kendermagos, barna is lesz, ha minden igaz, jelenleg 24 db kispipi van. 

On: a kacsák most kezdenek fészkelni.

ill. van két libamamánk, még mindig tojnak, bár gúnár nincs, de finom a liba tojás. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!