|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
madar86
2018-05-04 16:51:13
|
6270
|
Majd nevel kiskacsat :-) a liba
En is kiskecsket akartam,de kaptunk egy baranyt a feheret...aztan mindig kiabalt magaba jott utannam mindenhova aztan vettem a ket fekete rackat :-) ebben az evben meg kaptam cumis baranyt 1 - 2 orasat :-) hat eleg volt felnevelni megetettem elotte ugye melegiteni a tejet stb fel ora elment na lefekudtek aludni be is takartam oket mikor mar epp aludtam volna elkezd begetni megint :-( :-D kezdhettem az egeszet elorol...

Gyuri

Bari
Vannak meg tobben is.
Vettem kitojt tyukot is :-) azokkal is kiserletezek... tojnak is. |
|
Előzmény:
 |
Mooni
2018-05-04 12:06:45
|
6269
|
Nagyon aranyosak. :)
Nem vagyok telefonfüggő és facebook függő típus.
Mi is csökkentettük a kecske létszámot, a baromfit növeltük, a néma kacsa állományt szinten tartjuk, 1 gácsér 5 tojó, bár tavaly 4 fészekalj kelt ki, de annyira nincs szükségünk.
Off: Van bóbitás, rózsástarajú, egyenes taréjú kiscsirkénk, fehér, fekete, kendermagos, barna is lesz, ha minden igaz, jelenleg 24 db kispipi van.
On: a kacsák most kezdenek fészkelni.
ill. van két libamamánk, még mindig tojnak, bár gúnár nincs, de finom a liba tojás. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|