Keresés

Részletes keresés

kildus002 Creative Commons License 2018-05-04 21:56:45 14869

Meg fogja csinálni, azt azért szégyellik, ha az asszony csinálja a barkácsmunkát. :D

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2018-05-04 07:16:43 14868

Okos!

Úgy látszik, egy srófra jár az agyunk, én a tyúkok ülőfáját kezdtem ma reggel hangosan tervezgetni, hogy hogyan és miből fogom csinálni, erre a "Főmorgós" bejelentette, hogy a hét végén majd ő megcsinálja. Hát kíváncsi leszek?

Előzmény:
kildus002 Creative Commons License 2018-05-03 20:24:30 14867

Hát... A kifutó elkészítése nálunk is problémásan ment... :D Én úgy vettem rá a férjemet, hogy elkezdtem magam fűrészelni a fákat, azzal a címszóval, hogy "ezt is nekem kell megcsinálnom". Látványosan duzzogtam pár órát, másnap kijött, és pikk-pakk összerakta az elképzelésemet. :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!