Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2018-05-04 07:16:43 14868

Okos!

Úgy látszik, egy srófra jár az agyunk, én a tyúkok ülőfáját kezdtem ma reggel hangosan tervezgetni, hogy hogyan és miből fogom csinálni, erre a "Főmorgós" bejelentette, hogy a hét végén majd ő megcsinálja. Hát kíváncsi leszek?

A hozzászólás:
kildus002 Creative Commons License 2018-05-03 20:24:30 14867

Hát... A kifutó elkészítése nálunk is problémásan ment... :D Én úgy vettem rá a férjemet, hogy elkezdtem magam fűrészelni a fákat, azzal a címszóval, hogy "ezt is nekem kell megcsinálnom". Látványosan duzzogtam pár órát, másnap kijött, és pikk-pakk összerakta az elképzelésemet. :D

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2018-05-03 15:45:59 14865

Nagyon belekezdtél!

Sajnos nekem a fürjezés még mindig csúszik, de ha megmérgesítem magam, elindítom a gépet, akkor a "fiúk" kénytelenek lesznek a voliert megcsinálni. Irgumburgum!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!