|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-05-04 07:16:43
|
14868
|
Okos!
Úgy látszik, egy srófra jár az agyunk, én a tyúkok ülőfáját kezdtem ma reggel hangosan tervezgetni, hogy hogyan és miből fogom csinálni, erre a "Főmorgós" bejelentette, hogy a hét végén majd ő megcsinálja. Hát kíváncsi leszek? |
|
A hozzászólás:
 |
kildus002
2018-05-03 20:24:30
|
14867
|
Hát... A kifutó elkészítése nálunk is problémásan ment... :D Én úgy vettem rá a férjemet, hogy elkezdtem magam fűrészelni a fákat, azzal a címszóval, hogy "ezt is nekem kell megcsinálnom". Látványosan duzzogtam pár órát, másnap kijött, és pikk-pakk összerakta az elképzelésemet. :D |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2018-05-03 15:45:59
|
14865
|
Nagyon belekezdtél!
Sajnos nekem a fürjezés még mindig csúszik, de ha megmérgesítem magam, elindítom a gépet, akkor a "fiúk" kénytelenek lesznek a voliert megcsinálni. Irgumburgum!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|