Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-05-03 16:32:43 6267

Mar csak a leszarmzottak.

 

Valtoztak a dolgok :-( egy ideig nem volt baromfi most csibek vannak.

Te h vagyol?

Friss kep :-)

 

Barik vannak meg :-)

 

Ez mar egy eves kep :-p

 

Előzmény:
Mooni Creative Commons License 2018-05-03 13:02:20 6266

Szia!

 

Akkor ezért tűntél el. Kerestem az új képeket, de hiába.

Sajnos én nem vagyok hajlandó facebook-ozni, ezért ősz táján tudnál nekem segíteni egy új, fiatal gácsér beszerzésében? Egy kontaktnak Bp. környékén nagyon örülnék.

Galambok?

 

Köszi: Mooni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!