Keresés

Részletes keresés

Laca79kb Creative Commons License 2018-05-02 22:21:15 14863

Köszönöm a segítséget... :)

olvasgattam visszafelé... olvastam,hogy nem tűrik meg más "bandából" származókat.

 

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2018-05-02 21:41:48 14862

Amennyire kényesek növendék korunkba,  annyira masszívak felnőtt korunkba. Nagyon szeretik a napfényt, de árnyékot is kell biztosítani. 12 óra fény és szórják a tojást. Persze fehérjedús kaja  mellett.

Elviselik  akár a -20, 25 C fokot.

Viszont  a huzatot, hirtelen külső mozgást, nem  viselik el, eszetlenül repkednek, agyon verik magukat.  Kalitkád magassága a maximum!

Homokkal almozz, semmiképpen gépi forgácsot! A forgácsot megeszi, bélgyulladást okoz, menthetetlen.

Kajájuk apró magvak, gabona dara, fürj táp, fácán táp, tyúk tojó táp, vitaminok, gyümölcsök, zöld.

 

Javaslom, akár szórakozásból is lapozz vissza, minden fürjes így tanul. Használd a keresőt!

 

 

Előzmény:
Laca79kb Creative Commons License 2018-05-02 08:56:38 14861

Sziasztok!

Most kezdenék bele fürj tartásba,kb 10db madárka tartására gondoltam.Napos helyet mennyire viselik el? Árnyékolót tennék nekik,de a ház fala mellett lenne a helyük. 10db fürj részére elég lenne 1,2m széles,0,5 m mély, és 0,5 m magas hely nekik?

Segítségeteket előre is köszönöm!!! :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!