Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018-05-03 22:45:41 2093

Ezek ilyenek! Amikor a sárga lámpa elkezd világítani, még 10-12 liter van benne! 

A hozzászólás:
dela65 Creative Commons License 2018-05-01 20:15:52 2089

Sziasztok!

 

Néhány hete beléptem a klubba egy T30 2.2 dci tulajaként. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy könyv szerint 60 literes a tank, de 46 liternél többet még nem tudtam beletankolni. Kb 650-680 kilométer megtétele után sárga lámpa világít, a mutató a piros vonalon van, de még legalább 14 liter gázolaj van a tankban. Ez lehetséges, másnál is ennyire csal a kijelző, vagy eleve ilyen sok tartalékkal kalkuláltak a japánok? Eddig nekem csak olyan autóm volt, ahol a tartalék 6-8 liter volt.

 

Köszönettel:

 

dela65

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!