|
|
|
|
 |
harpi3
2018-05-03 22:45:41
|
2093
|
Ezek ilyenek! Amikor a sárga lámpa elkezd világítani, még 10-12 liter van benne! |
|
A hozzászólás:
 |
dela65
2018-05-01 20:15:52
|
2089
|
Sziasztok!
Néhány hete beléptem a klubba egy T30 2.2 dci tulajaként. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy könyv szerint 60 literes a tank, de 46 liternél többet még nem tudtam beletankolni. Kb 650-680 kilométer megtétele után sárga lámpa világít, a mutató a piros vonalon van, de még legalább 14 liter gázolaj van a tankban. Ez lehetséges, másnál is ennyire csal a kijelző, vagy eleve ilyen sok tartalékkal kalkuláltak a japánok? Eddig nekem csak olyan autóm volt, ahol a tartalék 6-8 liter volt.
Köszönettel:
dela65
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|