Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2018-05-01 19:55:28 14860

Nagyon szép helyük van!

A hozzászólás:
kildus002 Creative Commons License 2018-05-01 17:47:36 14859

Szia! Ma kikerültek a nyári rezidenciára! :)

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2018-04-10 08:12:31 14855

Hát igen.Ember tervez...

De szerencsére a fürj gyorsabban fejlődik (jóval) mint a tyúk. Nekem még a láthatáron sincs a keltetés, mert még hozzá se kezdtünk az atombiztos lakóhelyükhöz. De azért még reménykedem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!