Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2018-04-30 11:55:55 3877

Sajnos nincs. Idén repcén nálunk issokkal vadabbak Mindenképp beszélj a szomszéddal, de ha be van jelentve az önkormányzatnál, betartja a védőtávolságokat, akkor joga van annyi méhettartani, amennyit akar. Próbáld kideríteni, hogy marad-e egész évben az egész állomány, vagy csak repcén van ilyen sok. Igazából nem optimális egy telephelyen ennyi méhcsalád, dehacsak így tudja megoldani az elhelyezésüket, akkor ezvan. Ha vannak lovaid, akkor okvetlen hívd fel rá a figyelmét, mert a lovak egy-két méhcsípésbeisbelehalhatnak.

A hozzászólás:
heric Creative Commons License 2018-04-30 11:27:02 3876

Szép napot ! Rutinos Méhészektől kérdezném !

 

Szomszédunkban méheket tartanak most már legalább 200 család van , régebben nem volt zavaró.

De az elmúlt idő szakban repce virágzáskor támadnak a méhek , de nem akár hogyan kutyát , lovat ,embert, mindegy nekik de nagyon keményen támadnak mindent .

 

Méhek körül fák vannak de ahogyan onnan kijönnek azonnal támadásban lendülnek hordás közben .

Attól félünk , hogy valaki halálát okozzák a méhek .

 

Kérdezném van valami józan megoldás a méhek támadása védekezése ellen ???

 

Ha valaki tud valami infót kérem írja meg .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!