Keresés

Részletes keresés

tboy723 Creative Commons License 2018-04-29 23:18:50 22577

Szia István.Légyszíves a telefon számod küld el.  tboy72@fremail.hu   Köszönöm Tibor 

madar86 Creative Commons License 2018-04-29 15:53:12 22576

Nem jo elgondolas? nem tudom mennyire lenne egyenletes a ho eloszlas.Nem akarok bele ventilatort.Most meg ez a terv :-(

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2018-04-29 08:32:27 22575

OK!
Már értem.

Előzmény:
madar86 Creative Commons License 2018-04-28 18:23:15 22574

Hat elvileg fölül egyenlően elosztom a szalat.

Olyqn dobozt akarok ami oldalt nyilik egy egy fiokos rendszerbe tudnam a tojasokat kezelni.

 

Ala meg a talcat parasitasra.

Kicsit nagyobb dobozban gondolkozom,olvasom mindenutt elfogyik bent az oxigen stb :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!