|
|
|
|
 |
tboy723
2018-04-29 23:18:50
|
22577
|
Szia István.Légyszíves a telefon számod küld el. tboy72@fremail.hu Köszönöm Tibor |
|
 |
madar86
2018-04-29 15:53:12
|
22576
|
Nem jo elgondolas? nem tudom mennyire lenne egyenletes a ho eloszlas.Nem akarok bele ventilatort.Most meg ez a terv :-( |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2018-04-29 08:32:27
|
22575
|
OK! Már értem. |
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-04-28 18:23:15
|
22574
|
Hat elvileg fölül egyenlően elosztom a szalat.
Olyqn dobozt akarok ami oldalt nyilik egy egy fiokos rendszerbe tudnam a tojasokat kezelni.
 
Ala meg a talcat parasitasra.
Kicsit nagyobb dobozban gondolkozom,olvasom mindenutt elfogyik bent az oxigen stb :-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|