|
|
|
|
 |
Chik Fan
2018-04-29 08:32:27
|
22575
|
OK! Már értem. |
|
A hozzászólás:
 |
madar86
2018-04-28 18:23:15
|
22574
|
Hat elvileg fölül egyenlően elosztom a szalat.
Olyqn dobozt akarok ami oldalt nyilik egy egy fiokos rendszerbe tudnam a tojasokat kezelni.
 
Ala meg a talcat parasitasra.
Kicsit nagyobb dobozban gondolkozom,olvasom mindenutt elfogyik bent az oxigen stb :-( |
|
Előzmény:
 |
Chik Fan
2018-04-28 17:15:50
|
22572
|
"Elvileg a szabalzon lehet csokkenteni a teljesitmenyt 1-200 kozott gondolom a 200 a teljesitmeny 100%a"
Kifejtenéd bővebben, mert nagyon nem világos mit is akarsz!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|