Keresés

Részletes keresés

Chik Fan Creative Commons License 2018-04-28 17:16:01 22573

Szia!

A véleményem: Nem kell tovább fejlesztened. Dobd ki úgy, ahogy van!

A hozzászólás:
Dobi Kálmán Pit-dog Creative Commons License 2018-04-28 14:20:54 22568

Sziasztok!

Ezt a "keltetőt" épitetem 

Vasalotalp és pc ventilátor 

Tesztelgetem eddig sikerült belönöm a höfokot 37-38© ra

Tanácot szeretnék kérni jó-e igy vagy még fejlesztésre szorul?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!