|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2018-04-28 08:48:46
|
22566
|
Ha rövidebbre veszed a huzalt, és továbbra is 230 voltot kapcsolsz rá, a huzalon átfolyó áram, és a huzal leadott teljesítmény NÖVEKSZIK! Mivel nem szerepel a huzal terhelhetősége, én innen nem tudom megmondani mekkora teljesítmény fölött megy tönkre. Az sem mindegy, hogy egyenesen feszíted ki, vagy spirálba csavarod a huzalt. Szóval ha nagyobb teljesítmény kell, óvatosan rövidítgess! Az sem biztos, hogy a 10 m elviseli a 230 voltot. |
|
Előzmény:
 |
madar86
2018-04-27 20:12:56
|
22562
|
936W?
De kell e a 10 hosszuag? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|