Kedves Mindenki!
Az én Sweet cicámat (8 éves ivartalanított asszonyka) vasárnap vittük orvoshoz, zöld genny folyt a szájából :(
Hamar kiderült, hogy daganatos, ezt a röntgen is igazolta, a vérvétel után pedig a leukózisra is fény derült.
Eszeget, nem annyit, mint normál esetben, de eszik és sokat iszik! Egyébként a kedve sem rossz, jön-megy, bújik, dorombol. A doki azt mondja nem lehet műteni és az egyetlen remény a Vetri DMG csepp.
Tapasztalatok? Mennyi esély van így normális életre, hogy a kis pofijában van a daganat? :(
Szerintetek mennyire segíthet a csepp?
Nagyon félek, hogy hamarosan elveszítem. :(
Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.
Dóri
|