|
|
|
|
 |
Akela85
2018-04-26 07:16:55
|
2087
|
húú köszi, ez így jól hangzik!
akkor elférek benne ha alvásra kerülne a sor.
1000 hála és köszönet az infóért! |
|
A hozzászólás:
 |
_img
2018-04-25 19:38:41
|
2085
|
Szia,
épp nem tudom lemérni, de egyszer már megcsináltam. Tehát emlékezetből: -a lecsukott hátsó üléstámla vége az kb 172cm.
-az előretolt első ülések pedig 190cm körül voltak. De azt hiszem ekkor az első ülések előredöntésével további helyet lehetett volna nyerni. Ha addig más nem ad pontosabb infót, holnap lemérem.
|
|
Előzmény:
 |
Akela85
2018-04-25 09:57:33
|
2082
|
Sziasztok X-trail-esek!
éppen egy 2006-os 2.2 dCi Comfort Columbia vásárlás előtt állok.
Mi az amire érdemes odafigyelni? van valami típusbetegsége? stb.
Illetve az lenne a kérdésem, hogy ha ledöntöm a hátsó üléseket és az első ülések teljesen előre vannak tolva akkor mekkora teljes hossz hátul? le tudná valaki mérni nekem?
segítségetek előre is köszönöm!
Üdv.:Akela |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|