Keresés

Részletes keresés

Komondortanya Creative Commons License 2018-04-27 14:50:38 3875

Köszönöm. Sikerült beszélnem a tulajjal.

A hozzászólás:
Jam Clerk Creative Commons License 2018-04-25 17:03:27 3874

Ha teherautóval hozták őket, kifejezetten a repce miatt, akkor kb. egy, max. másfél hét múlva már nem lesznek ott.

Előzmény:
Komondortanya Creative Commons License 2018-04-25 16:25:00 3873

Kedves Méhészek!

 

Tanácsra lenne szükségem. A "határban" élünk, külterületen. Ma hajnalban a tőlünk kb. 100 m -re lévő telekre egy teherautóval méheket telepítettek a repce táblák miatt. Tavaly is itt voltak, észre sem vettük őket. Most viszont a kerti gyerek medencére járnak inni, ami azt jelenti, hogy több százan vannak itt, és amikor a frissen mosott ruhákat kiteregettem, néhányuk idegesen  kezdett el röpködni körülöttem.  Fél óra múlva merészkedtem csak ki az udvarra, és kiöntöttem a medencéből a vizet. Meglehetősen morcosak emiatt, már látom. Lassan kiszárad a medence, de még mindig itt vannak körülötte. Az világos számomra, hogy a medencének lőttek. (sőt, a kert tónak is, amit most kezdtünk el építeni). 

Mit gondoltok, a pangó víz megszüntetésével "leszoknak" rólunk? 

Esetleg vigyek nekik inni a telek kerítéséhez? ( a tulajt nem ismerem, nem is szoktam látni)

Előre is köszönöm a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!