|
|
|
|
 |
Komondortanya
2018-04-27 14:50:38
|
3875
|
Köszönöm. Sikerült beszélnem a tulajjal. |
|
A hozzászólás:
 |
Jam Clerk
2018-04-25 17:03:27
|
3874
|
Ha teherautóval hozták őket, kifejezetten a repce miatt, akkor kb. egy, max. másfél hét múlva már nem lesznek ott. |
|
Előzmény:
 |
Komondortanya
2018-04-25 16:25:00
|
3873
|
Kedves Méhészek!
Tanácsra lenne szükségem. A "határban" élünk, külterületen. Ma hajnalban a tőlünk kb. 100 m -re lévő telekre egy teherautóval méheket telepítettek a repce táblák miatt. Tavaly is itt voltak, észre sem vettük őket. Most viszont a kerti gyerek medencére járnak inni, ami azt jelenti, hogy több százan vannak itt, és amikor a frissen mosott ruhákat kiteregettem, néhányuk idegesen kezdett el röpködni körülöttem. Fél óra múlva merészkedtem csak ki az udvarra, és kiöntöttem a medencéből a vizet. Meglehetősen morcosak emiatt, már látom. Lassan kiszárad a medence, de még mindig itt vannak körülötte. Az világos számomra, hogy a medencének lőttek. (sőt, a kert tónak is, amit most kezdtünk el építeni).
Mit gondoltok, a pangó víz megszüntetésével "leszoknak" rólunk?
Esetleg vigyek nekik inni a telek kerítéséhez? ( a tulajt nem ismerem, nem is szoktam látni)
Előre is köszönöm a segítséget. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|