|
|
|
|
 |
Pi!B
2018-04-24 22:24:44
|
2081
|
Közel 30 ezer km.
184 ezerrel vettem, most majdnem 215 van benne. Télen/hidegben nem füttyögött.
Időközben egyszer pályán elhajtottam 180 km/h-ig. |
|
A hozzászólás:
 |
galaxi46
2018-04-24 22:19:52
|
2079
|
Nem tudom km-ben mennyi az a két év, de szerintem a turbó haldoklás nem egy hosszú folyamat. |
|
Előzmény:
 |
Pi!B
2018-04-24 17:57:39
|
2078
|
Sziasztok!
Érdekelne a véleményetek a turbómról :)
Amikor megvettem (2 éve) már akkor is "füttyögős" volt a kocsiban a turbó. Akkor azt mondták ebben ilyen.
Nem fírtattam tovább, mert amúgy tetszik, kivéve ha ez azt jelenti, hogy haldoklik.
A vonóhorog elhozatalakor beszélgettem Harpival, Ő még sosem hallotta a kocsiban a túrbó hangját, így egy kicsit elbizonytalanodtam.
Menet közben párom csinált egy ... egy kis videót, amit a következő linken elértek.
https://drive.google.com/open?id=1OeJdny0CLBBLxT_3g5vI8CcTLstFGqPN
Kérlek mondjatok róla véleményt.
Ha nagyon vacak a minőség, akkor csinálok egy jobb felvételt.
Pi!B |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|